Week 16

 

Eindtoernooi Dorpen op 14-04-2018 met 40 doubletten:

1 Noud Schoonis & Jeanne Vissers Haaren 3, +23
2 Hans v Hoof & Jan Heins De Beerzen 3, +21
3 Joost v Breugel & Leo Smits Udenhout 3, +18
4 Theo Ansems & Riekie Heins De Beerzen 3, +15
5 Kees Verbeek & Piet de Kort Oisterwijk 3, +  7
6 Harrie Koenraad & Toon Leduc Haaren 2, +16
7 Jos Baeten & Frans de Bruin Diessen 2, +14
8 Jan-Karel Verhulst & Martha Haens Udenhout 2, +  8
9 Ton v Dal & Mia Weijters Oisterwijk 2, +  8
10 Piet Brabers & John Beeloo Diessen 2, +  8

 

Wim Otten-toernooi op 16-04-2018 met 40 spelers; onderlinge mix:

1 Kees vd Broek 3, +20   4 Pierre Kisters 3, +11   7 Frans vd Linden 2, +20
2 Anton v Rooij 3, +17   5 Annie Roozen 3, +10   8 Wim Otten 2, +16
3 Jan v Pelt 3, +15   6 Lies Pijnenburg 3, +  9   9 Jan v Abeelen 2, +14

 

Prijswinnaars van de open Regiomix op woensdag 18-04-18 met 60 spelers:

1 Kees Doevedans Boxtel 3, +24   7 Wim v Alphen  Boxtel 2, +18
2 Harrie Koenraad Haaren 3, +18   8 Corrie Renne Den Bosch 2, +17
3 Jan Vissers udenhout 3, +16   9 Ria Timmermans Haaren 2, +17
4 Ruud v Gent Haaren 3, +14   10 Albert vd Sande Boxtel 2, +17
5 Tiny vd Oetelaar Haaren 3, +13   11 Marie Laros Den Bosch 2, +14
6 Kees vd Plas Boxtel 3, +13   12 Paula Hubers Haaren 2, +13

 

Week 15

 

Prijswinnaars van de open Regiomix op woensdag 11-04-18 met 60 spelers:

1 Tijn Pijnenburg Udenhout 3, +34   7 Adri Verhoeven Drunen 3, +17
2 Wim v Alphen Boxtel 3, +29   8 Joke de Kort Haaren 3, +14
3 Piet Schouten St. M.gestel 3, +26   9 Leo Smits Haaren 3, +12
4 Harrie Koenraad Haaren 3, +25   10 Jo Hanegraaf Den Bosch 3, +10
5 Ben v Casteren Boxtel 3, +24   11 Henk v Breemen Haaren 3, +  9
6 Jeanne Teulings St. M.gestel 3, +24   12 Gonnie v Drunen Drunen 2, +16

 

Week 14

 

Open mixtoernooi op maandag 2e Paasdag (02-04-18) met 96 spelers:

1 Annie Hartman Veghel 4, +42   11 Jacques v Wilgen Rosmalen 3, +20
2 Tiny vd Oetelaar Haaren 4, +39   12 Ton v Ierland Netersel 3, +19
3 Theo Bouwman Diessen 4, +34   13 Henk v Breemen Haaren 3, +19
4 Domencio Bambaci Dommelen 4, +32   14 Jo deKort Cromvoirt 3, +18
5 Jo vd Heijden St. Oe'rode 4, +31   15 Emmy Voskuil Den Bosch 3, +17
6 Rob Rat Den Bosch 4, +22   16 Piet de Krom Helvoirt 3, +14
7 Louis Klomp Oisterwijk 3, +30   17 Toon Leduc Haaren 3, +14
8 Ben v Casteren boxtel 3, +29   18 Henny v Lith Berlicum 3, +11
9 Sannie Berendsen Dommelen 3, +23   19 Jan Bouwman Netersel 3, +11
10 Peter Berendsen Dommelen 3, +23          

 

Onderling mixtoernooi Opening Zomer 2018 op dinsdag 03-04-18 met 24 spelers:

1 Frans Swaans 3, +29   5 Annie Roozen 3, +14   8 Riekie vd Ven 2, +14
2 Thea v Riel 3, +19   6 Jan v Kuijk 3, +10   9 Carla Walter 2, +13
3 Wil Otten 3, +14   7 Jozef vd Wiel 2, +14   10 Mariėtte de Lange 2, +12
4 Joke v Kuijk 3, +14                

 

Prijswinnaars van de open Regiomix op woensdag 04-04-18 met 64 spelers:

1 Tiny vd Oetelaar Haaren 3, +30   8 Pierre Kisters Haaren 3, +20
2 Mia de Bruijn Dongen 3, +27   9 Jacqueline v Osch Haaren 3, +19
3 Bart Hubers Haaren 3, +24   10 Ben v Casteren Boxtel 3, +18
4 Harrie Koenraad Haaren 3, +22   11 Ben Heutink Boxtel 3, +18
5 Henk v Balkom Haaren 3, +21   12 Theo Bouwman Diessen 3, +13
6 Henk Duijts Tilburg 3, +20   13 Paula Hubers Haaren 3, +12
7 Jos v Grinsven Boxtel 3, +20          

 

Week 13

 

Prijswinnaars van de open Regiomix op woensdag 28-03-18 met 72 spelers:

1 Frans Kools Reeshof 3, +33   9 Beer Westerhuis Reeshof 3, +18
2 Piet Schouten St. M.gestel 3, +25   10 Jan v Rossum Udenhout 3, +16
3 Kees v Riel Haaren 3, +23   11 Wim v Riel Haaren 3, +15
4 Jo vd Heijden St. Oe'rode 3, +22   12 Frans v Wijnen Ammerzoden 3, +14
5 Toon Leduc Haaren 3, +21   13 Ad Voermans Boxtel 2, +20
6 Jos v Grinsven Boxtel 3, +21   14 Christien Paymans Cromvoirt 2, +14
7 Diny Hanegraaf Den Bosch 3, +19   15 Erik Jansen Boxtel 2, +14
8 Ria v Breugel Boxtel 3, +19          

 

Week 12

 

Prijswinnaars van de open Regiomix op woensdag 21-03-18 met 60 spelers:

1 Ben Heutink Boxtel 3, +30   7 Henk vd Oetelaar Vught 3, +16
2 Kees vd Plas Haaren 3, +26   8 André Teulings St. M.gestel 3, +15
3 John Walter Boxtel 3, +21   9 Frits Waldschmit Tilburg 3, +14
4 Truus vd Heijden Boxtel 3, +19   10 Jan v Hooft Haaren 3, +13
5 Henk v Breemen Haaren 3, +19   11 Ria v Breugel Boxtel 3, +12
6 Beer Westerhuis Reeshof 3, +17   12 Jo Hanegraaf Den Bosch 3, +11

 

Week 11

 

Op maandag 12-03-2018 werd de maandelijkse Onderlinge Mix gespeeld met 41 deelnemers:

1 Kees vd Sande 3, +28   4 Jan vd Anker 3, +19   7 Henk Schellekens 2, +13
2 Jan v Pelt 3, +23   5 Joke de Kort 3, +13   8 Anneke vd Oetelaar 2, +13
3 Piet Pijnenburg 3, +20   6 Kees v Riel 2, +14        

 

Prijswinnaars van de open Regiomix op woensdag 14-03-18 met 66 spelers:

1 Pierre Kisters Haaren 3, +25   8 Leo Smits Haaren 2, +20
2 Cor Mulder Boxtel 3, +23   9 Kees vd Plas Boxtel 2, +19
3 Ben Heutink Boxtel 3, +22   10 Tiny vd Oetelaar Haaren 2, +17
4 Joost v Breugel Udenhout 3, +19   11 Thom Brocken  Boxtel 2, +14
5 Henk de Kort Haaren 3, +  9   12 Piet Pijnenburg Haaren 2, +14
6 Ad Voermans Boxtel 3, +  9   13 Jeanne de Graaf Haaren 2, +13
7 Maria Voets Den Bosch 3, +  8          

 

Clubkampioenschappen op 1 en 8 maart met 27 doubletten (54 spelers)

1 Jo en Cor Vugts 6, +40   4 Henk de Kort & Thea v Riel 4, +23
2 Jozef en Bettie vd Wiel 6, +34   5 Frans Swaans & Joke Schoonis 4, +15
3 John Walter & Toon Leduc 4, +26   6 Elly v Rhijn & Tineke v Gent 4, +13

 

Week 10

 

Prijswinnaars van de open Regiomix op woensdag 07-03-18 met 61 spelers:

1 Leo Smits Haaren 3, +31   7 Jo vd Heijden St. Oe'rode 2, +19
2 Erik Jansen Boxtel 3, +31   8 Mariėtte de Lange Haaren 2, +18
3 Ben Heutink Boxtel 3, +30   9 Tiny vd Oetelaar Haaren 2, +17
4 Henk Verstijnen Haaren 3, +23   10 Jan v Pelt Haaren 2, +16
5 Jo Hanegraaf Den Bosch 3, +22   11 Kees vd Plas Boxtel 2, +15
6 Corrie Renne Den Bosch 3, +21   12 Jeanne de Graaf Haaren 2, +15