Week 26

 

Prijswinnaars van de open Regiomix op woensdag 27-06-18 met 50 spelers:

1 Tijn Pijnenburg Udenhout 3, +29   6 Henk Verstijnen Haaren 3, +17
2 Jo vd Heijden St. Oe'rode 3, +24   7 Jan de Graaf Haaren 3, +13
3 Jan v Pelt Haaren 3, +23   8 Leo Smits Haaren 2, +17
4 Gonnie v sch Haaren 3, +20   9 Ben Heutink Boxtel 2, +16
5 Tineke v Gent Haaren 3, +19   10 Kees vd Plas Boxtel 2, +14

 

Week 25

 

De ledendag van zaterdag 16 juni voor leden en partners was een groot succes.

Vooral was men te spreken over het uistekende buffet.
Natuurlijk werd er ook nog gebouled.. Van de ruim 80 aanwezigen speelden er 52 mee.

1 Henk de Kort 3, +30   4 Gonnie v Esch 3, +11   7 Jan v Hooft 2, +14
2 Mayk v Rooij 3, +14   5 Pierre Kisters 3, +11   8 Annie Roozen 2, +12
3 Ad Otten 3, +13   6 Kees v Riel 3, +  6   9 Piet Pijnenburg 2, +10

 

Kermistoernooi: dinsdag 19 juni met 52 spelers, oliebollen verzorgd door J & P v Abeelen.

1 Pierre Kisters 3, +30   5 Broer vd Ven 3, +13   9 Frans Swans 2, +13
2 Kees v Riel 3, +27   6 Henk vd Oetelaar 2, +23   10 Anneke vd Oetelaar 2, +11
3 Sjaan Leduc 3, +16   7 Joke Koenraad 2, +18   11 Henk v Balkom 2, +10
4 Frans vd Linden 3, +14   8 Jos Smits 2, +16        

 

Prijswinnaars van de open Regiomix op woensdag 20-06-18 met 45 spelers:

1 Jos v Grinsven Boxtel 3, +29   6 Corrie Renne Den Bosch 3, +15
2 Wim v Erve Den Bosch 3, +22   7 Jan v Rossum Udenhout 3, +  8
3 Adri Verhoeven Drunen 3, +18   8 Jo vd Heijden St. Oe'rode 2, +20
4 Marlies v Vugt Vlijmen 3, +17   9 Ben Heutink Boxtel 2, +18
5 Jo Hanegraaf Den Bosch 3, +17          

 

Week 24

 

Wim Otten-beker: Helvoirt - Haaren, 9-6-2018, 35 spelers.

1

Mari v Alem

Helvoirt

3, +26

 

6

José de Charro

Helvoirt

3, +12

2

Mariëtte de Lange

Haaren

3, +16

 

7

Joke Koenraad

Haaren

3, +12

3

Harrie v Doormale

Helvoirt

3, +14

 

8

Joke de Kort

Haaren

2, +17

4

Nomen Nescio

N.N.

3, +14

 

9

Thea v Riel

Haaren

2, +16

5

Jaqueline v Osch

Haaren

3, +13

         

 

Wim Otten-beker: maandelijkse onderlinge mix, 11-6-2018, 37 spelers

1

Piet Pijnenburg

3, +28

 

4

Joke de Kort

3, +16

 

7

Leo Smits

2, +11

2

Kees vd Ven

3, +21

 

5

Paulien v Abeelen

3, +  5

 

8

Henk de Kort

2, +10

3

Philip Mijland

3, +19

 

6

Noud Schoonis

2, +11

 

9

Henk Verstijnen

2, +10

               

10

Jan v Abeelen

2, +  9

 

Prijswinnaars van de open Regiomix op woensdag 13-06-18 met 56 spelers:

1

Cor Mulder

Boxtel

3, +29

 

7

Annie Hartman

Veghel

3, +13

2

Set de Jong

Boxtel

3, +28

 

8

Harrie v Tilborg

Tilgurg

3, +11

3

Ben Heutink

Boxtel

3, +25

 

9

Frans v Wijnen

Ammerzoden

3, +  7

4

Tijn Pijnenburg

Udenhout

3, +21

 

10

Piet Pijnenburg

Haaren

2, +11

5

Ludo Mennen

Boxtel

3, +17

 

11

Piet v Drongelen

Drunen

2, +10

6

Joop Schepens

Tilgurg

3, +14

 

12

Mary Voets

Haaren

2, +  9

 

Week 23

Prijswinnaars van de open Regiomix op woensdag 06-06-18 met 48 spelers:

1

Rob v Berkel

St. Oe'rode

3, +21

 

6

Annie Mulder

Boxtel

3, +17

2

Ludo Mennen

Boxtel

3, +21

 

7

Tijs Verbruggen

Den Bosch

3, +  8

3

Mariet v Roosmalen

St. Oe'rode

3, +20

 

8

Annie v Breemen

Haaren

2, +13

4

Jo vd Heijden

St. Oe'rode

3, +19

 

9

Thom Brocken

Boxtel

2, +11

5

Wim v Erve

Den Bosch

3, +19

 

10

Annie v Drunen

Drunen

2, +11

Week 22

Prijswinnaars van de open Regiomix op woensdag 30-05-18 met 46 spelers:

1

Adri Verhoeven

Drunen

3, +25

 

6

Annie v Breemen

Haaren

3, +13

2

Tijn Pijnenburg

Udenhout

3, +20

 

7

Henk Verstijnen

Haaren

2, +16

3

Mariëtte de Lange

Haaren

3, +19

 

8

Set de Jong

Boxtel

2, +13

4

Bertha vd Wiel

Drunen

3, +17

 

9

Jo vd Heijden

St. Oe'rode

2, +12

5

Henk de Kort

Haaren

3, +14

 

10

Rob v Berkel

St. Oe'rode

2, +10

Week 21

Open mixtoernooi op 2e pinksterdag (21-05-18) met 84 spelers:

1

Corrie v Klundert

Tilburg

4, +33

 

10

Sjaak de Wit

Waspik

3, +17

2

Joke Schoonis

Haaren

4, +31

 

11

Harrie Koenraad

Haaren

3, +17

3

Cor Mulder

Boxtel

4, +28

 

12

Mariet v Roosmalen

St. Oe'rode

3, +16

4

Ben Heutink

Boxtel

4, +24

 

13

Jo vd Heijden

St. Oe'rode

3, +15

5

Mary Voets

Haaren

4, +21

 

14

Henkv Breemen

Haaren

3, +13

6

Henny v Lith

Berlicum

4, +15

 

15

Jan Boumans

Netersel

3, +13

7

Toon Leduc

Haaren

3, +29

 

16

Theo Bouwman

Diessen

3, +13

8

Gonnie v Drunen

Drunen

3, +21

 

17

Frans vd Linden

Haaren

3, +12

9

Henk de Kort

Haaren

3, +20

         

 

Datum 23-05-2018, aantal spelers 55: regiomix

Om een prijs in natura te verdienen moest je deze keer alle wedstrijden winnen.

1

Tiny vd Oetelaar

Haaren

3, +26

 

7

henk  Breemen

Haaren

3, +18

2

Thijs vd Velden

Schijndel

3, +25

 

8

Riet v Riel

Cromvoirt

3, +17

3

Jo vd Heijden

St. Oe'rode

3, +24

 

9

Wim v Alphen

Boxtel

3, +16

4

Ben Heutink

Boxtel

3, +21

 

10

Toon Leduc

Haaren

3, +13

5

Gonnie v Esch

Haaren

3, +21

 

11

Christien Paymans

Cromvoirt

3, +  7

6

Adri Verhoeven

Drunen

3, +18

 

12

Frans v Roessel

Haaren

3, +  7

 

Week 20

 

Wim Otten-toernooi op 14-05-2018 met 42 spelers; onderlinge mix:

1

Jan v Abeelen

3, +27

 

4

Paulien v Abeelen

3, +16

 

7

Kees v Riel

3, +11

2

Rinus Pijnenburg

3, +23

 

5

Riekie vd Ven

3, +16

 

8

Toon Leduc

2, +15

3

Broer vd Ven

3, +17

 

6

Jacqueline v Osch

3, +15

 

9

Jan v Pelt

2, +14

 

Prijswinnaars van de open Regiomix op woensdag  16-05-18 met 61 spelers:

1

Ben Heutink

Boxtel

3, +28

 

7

Cor Mulder

Boxtel

2, +14

2

Tijn Pijnenburg

Udenhout

3, +23

 

8

Kees vd Plas

Boxtel

2, +14

3

Henk Duijts

Tilburg

3, +20

 

9

John Walter

Haaren

2, +13

4

Bart Hubers

Haaren

3, +16

 

10

Kees v Riel

Haaren

2, +12

5

Set de Jong

Boxtel

3, +13

 

11

Frits Waldschmit

Tilburg

2, +12

6

Piet Pijnenburg

Haaren

3, +11

 

12

Jacqueline v Osch

Haaren

2, +11

 

Week 19

De voorspelde tropische hitte zorgde voor een rustige woensdagmiddag op
de Regiomix van  09-05-18. De prijswinnaars van de 37 aanwezige spelers waren:

1

Jo vd Heijden

St. Oe'rode

3, +28

 

5

Kees Doevedans

Boxtel

3, +13

2

Corrie Renne

Den Bosch

3, +27

 

6

Kees v Riel

Haaren

2, +15

3

Mariet v Roosmalen

St. Oe'rode

3, +20

 

7

Wim v Erve 

Den Bosch

2, +14

4

Wim v Riel

Haaren

3, +16

 

8

Harrie Koenraad

Haaren

2, +12

 

Week 18

 

Pétanque hoopt te worden toegelaten tot de Olympische Spelen van 2024 in Parijs.

Daarom heeft de Franse Pétanque Federatie besloten dat blauwe of gescheurde spijkerbroeken
verboden zijn op kwalificatiewedstrijden en op de Franse Kampioenschappen.
net als de korte broek en de bermuda. Dit moet het imago van de sport ten goede komen  ;-)

 

Prijswinnaars van de open Regiomix op woensdag 02-05-18 met 61 spelers:

1

Gonnie v Drunen

Drunen

3, +27

 

7

Harrie Koenraad

Haaren

3, +11

2

Ben Heutink

Boxtel

3, +26

 

8

Pierre Kisters

Haaren

2, +16

3

Ria v Breugel

Boxtel

3, +25

 

9

Tiny vd Oetelaar

Haaren

2, +16

4

John Walter

Haaren

3, +24

 

10

Frans v Wijnen

Ammerzoden

2, +15

5

Cor Mulder

Boxtel

3, +23

 

11

Jos v Hest

Udenhout

2, +12

6

Henk v Breemen

Haaren

3, +17

 

12

Jo vd Heijden

St. Oe'rode

2, +11