Woensdag 30-8-2023 > prijswinnaars van de open Regiomix met 46 spelers

1

Ad Voermans

Boxtel

3, +27

 

5

Frans Kools

Tilburg

3, +15

2

Ton v Ierland

Netersel

3, +22

 

6

Mariëtte Veweij

Cromvoirt

3, +15

3

Mary Voets

Haaren

3, +21

 

7

Jan v Bergen

Drunen

3, +15

4

Theo Bouwman

Diessen

3, +17

 

8

Thea Voets

Haaren

3, +12

 

 

 

 

 

9

Cor Bertens

Boxtel

3, +11

 

Zaterdag 26-8-2023 > Tuin van Brabant Doubletten (18 paren)

1

Jeanne Teulings & André Teulings

Haarens Buutje

3, +22

2

Tijn Pijneneburg & Mariëtte Verweij

VOP Udenhout / Crommertsboeltje

3, +20

3

Harrie Koenraad & Thea v Riel

Haarens Buutje

2, +26

4

Kees Doevendans & Rob Bertens

De Walnoot Boxtel

2, +10

5

Kees v Riel & Joke de Kort

Haarens Buutje

2, +  9

 

 

1

Harrie Koenraad

Haaren

3, +32

 

5

Kees Doevendans

Boxtel

3, +18

2

Tiny vd Oetelaar

Vught

3, +30

 

6

Jan v Breemen

Den Bosch

3, +17

3

Mary Voets

Haaren

3, +24

 

7

Ad Voermans

Boxtel

3, +13

4

Frans Kools

Tilburg

3, +18

 

8

Paul v Helvoirt

Boxtel

3, +13

 

Maandag 21-8-2023 > prijswinnaar Maandelijkse Onderlinge Mix met 25 spelers

1

Henk Schellekens

3, +19

 

3

Harrie Koenraad

2, +17

 

5

Marlies v Vught

2, +11

2

Anny Roozen

3, +18

 

4

Kees v Riel

2, +11

 

6

Riekie vd Ven

2, +  8

 

Zaterdag 19-8-2023 > prijswinnaars Mix Haaren - Rijen met 28 spelers

1

Asha v Kastel

Haaren

3, +29

 

5

Sjaan Leduc

Haaren

3, +17

2

Jozef vd Wiel

Haaren

3, +24

 

6

Wim Schaffelaars

Rijen

2, +21

3

Annie Mathijssen

Haaren

3, +22

 

7

Berta bink

Rijen

2, +  9

4

Ans v Heijst

Rijen

3, +18

         

 

 

1

Jeanne Teulings

Haaren

3, +15

 

5

Henk Duijts

Tilburg

2, +14

2

Adri Verhoeven

Drunen

3, +12

 

6

Annie v Breemen

Vught

2, +12

3

Theo Bouwman

Diessen

3, +12

 

7

Doortje Korthout

Drunen

2, +11

4

Joop Schellekens

Boxtel

2, +17

 

8

Nico v Rijswijk

Den Bosch

2, +10

         

9

André Drks

 

2, +  8

 

Donderdag 10-8-2023 > prijswinnaars Ladies' day met 22 speelsters

Lies Michielsen

Netersel

3, +28

 

5

Elma Leduc

Haaren

2, +11

Corrie v Klundert

Tilburg

3, +24

 

6

Helma Cuijpers

Nistelrode

2, +  8

Tonnie vd Berg

Tilburg

3, +23

 

7

Annemie vd Oetelaar

Vught

2, +  4

Annie v Breemen

Vught

3, +21

         

 

Woensdag 9-8-2023 > prijswinnaars van de open Regiomix met 54 spelers

1

Ben Heuitink

Boxtel

3, +33

 

6

Jan v Bergen

Drunen

3, +17

2

Nico v Rijswijk

Den Bosch

3, +22

 

7

Jeanne Teulings

Haaren

3, +13

3

Thea Voets

Haaren

3, +20

 

8

Frans Kools

Tilburg

3, +11

4

Tijn Pijnenburg

Udenhout

3, +20

 

9

Annie v Breemen

Vught

3, +  9

5

Huub Dielen

Udenhout

3, +19

 

10

Wille Bink

Drunen

2, +17

         

11

Bart Hubers

Haaren

2, +15

 

Met respect en warme herinneringen gedenken we Frans van Roessel.

Met zijn ruim 90 jaar was hij een van onze oudste leden en een jarenlang trouw lid van onze club.

Hoewel Frans in zijn beste jaren een vaardig bouler was, kwam hij voornamelijk voor de gezelligheid en om met anderen te buurten.

Hij zat altijd vol verhalen over vroeger, het boerenleven, zijn oorlogservaringen en over 'onze Willem'.

Frans was ook een waardevolle vrijwilliger.

Hij heeft zijn steentje bijgedragen bij de aanleg van de buitenbanen en het bouwen van de noodkantine en onze boulodrome.

Daarnaast hielp hij bij de onkruidbestrijding en andere klussen op de club.

Zijn fysieke inzet nam met de jaren af, maar hij bleef een actieve speler en was hij wekelijks meerdere keren op onze banen te vinden.

Helaas vertoonde de gezondheid van Frans een snel neergaande lijn nadat zijn vrouw Riet dit jaar in mei overleed.

Haar verlies raakte hem diep en beïnvloedde zijn welzijn aanzienlijk.

Eerst kwam hij nog met zijn nieuwe scootmobiel om te spelen, daarna alleen nog voor de koffie en een praatje. Uiteindelijk werd zelfs dat te zwaar.

We willen hierbij zijn kinderen en kleinkinderen condoleren en wensen hen de kracht om het verlies van hun markante vader en opa te dragen.

Ons rest enkel nog de herinnering aan Frans. Met hem hebben we mooie momenten gedeeld en daarom zal hij voortleven in onze harten en gedachten.

 

Woensdag 2-8-2023 > prijswinnaars van de open Regiomix met 45 spelers

1

Jan v Bergen

Drunen

3, +28

 

5

Thea v Riel

Haaren

2, +14

2

Hannie Pijnenburg

Drunen

3, +21

 

6

Paula Hubers

Haaren

2, +12

3

Adri Verhoeven

Drunen

3, +18

 

7

Piet Schoenmakers

Oosteind

2, +11

4

Sjaak v Esch

Drunen

3, +17

 

8

Corrie Renne

Den Bosch

2, +10

         

9

Annemie vd Oetelaar

Vught

2, +10

 

Zaterdag 29-7-2023 > prijswinnaars van het N65-toernooi met 39 spelers

1

Marlies v Vught

Haaren

3, +21

 

5

Huub Dielen

Udenhout

2, +17

2

Patrice Viguurs

Cromvoirt

3, +21

 

6

Ad Kuijpers

Loon op Zand

2, +17

3

Hennie v Oirschot

 

3, +20

 

7

Frans Damen

Loon op Zand

2, +14

4

Lies Pijnenburg

Haaren

3, +19

 

8

Jeanne de Graaf

Haaren

2, +12

 

Woensdag 26-7-2023 > prijswinnaars van de open Regiomix met 44 spelers

1

Nico v Rijswijk

Den Bosch

3, +24

 

5

Joke de Kort

Haaren

2, +19

2

Tijn Pijnenburg

Udenhout

3, +20

 

6

Jan v Bergen

Drunen

2, +18

3

Riekie Verdaasdonk

Udenhout

3, +20

 

7

Frits Waldschmit

Tilburg

2, +17

4

Ben Heutink

Boxtel

3, +16

 

8

Joop Schellekens

Boxtel

2, +17

 

 

 

 

 

9

Trudy v Rijswijk

Den Bosch

2, +13

 

Zaterdag 22-7-2023 > prijswinnaars van de Vrijwilligersdag met 33 spelers
1. Tijn Pijnenburg 3, +28           2. Anny Roozen 3, +14            3. Toon Leduc 2, +14

 

Woensdag 19-7-2023 > prijswinnaars van de open Regiomix met 50 spelers

1

Harrie Koenraad

Haaren

3, +28

 

6

Peggy Kuhn

Drunen

3, +19

2

Ad Voermans

Boxtel

3, +25

 

7

Joop Schellekens

Boxtel

3, +18

3

Corrie Renne

Den Bosch

3, +22

 

8

Trudy v Rijswijk

Den Bosch

3, +12

4

Tiny vd Oetelaar

Vught

3, +20

 

9

Frans Swaans

Haaren

3, +10

5

A3 Verhoeven

Drunen

3, +20

 

10

Frans Kools

Tilburg

3, +  9

         

11

Huub Dielen

Udenhout

3, +  6

 

                                            Dinderdag 13 en 20 juli onderlinge mix >

 

Kampioenschap

 

DAMES

15x

 

HEREN

14x

1

goud > beker

 

Annie Mathijssen

3, +28

 

Theo v Lith

3, +27

2

zilveren medaille

 

Jeanne Vissers

3, +22

 

Kees vd Broek

3, +18

3

bronzen medaille

 

Cor Vugts

3, +19

 

Frans IJsseldijk

3, +11

 

Maandag 17-7-2023 > prijswinnaar Maandelijkse Onderlinge Mix met 26 spelers

1

Anny Roozen

3, +  9

 

3

Kees v Riel

2, +11

 

5

Anton v Rooij

2, +5

2

Noud Schoonis

2, +21

 

4

Frans Swaans

2, +  8

 

6

Jan v Dinten

2, +5

 

Woensdag 12-7-2023 > prijswinnaars van de open Regiomix met 46 spelers

1

Ben Heutink

Boxtel

3, +28

 

5

Joop Schellekens

Boxtel

3, +17

2

Theo Bouwman

Diessen

3, +26

 

6

Jan v Bergen

Drunen

3, +16

3

Kees Doevendans

Boxtel

3, +25

 

7

Nico v Rijswijk

Den Bosch

3, +15

4

Corrie Renne

Den Bosch

3, +18

 

8

Tijn Pijnenburg

Udenhout

3, +11

         

9

Kees vd Meijden

Udenhout

2, +16

 

Woensdag 5-7-2023 > prijswinnaars van de open Regiomix met 50 spelers

1

Jan v Bergen

Drunen

3, +29

 

6

Joop Schellekens

Boxtel

3, +13

2

Adri Verhoeven

Drunen

3, +28

 

7

Leny v Ierland

Netersel

2, +18

3

Joost v Breugel

Udenhout

3, +23

 

8

Kees v Riel

Haaren

2, +16

4

Ben Heutink

Boxtel

3, +16

 

9

Tijn Pijnenburg

Udenhout

2, +15

5

Thea v Riel

Haaren

3, +14

 

10

Trudy v Rijswijk

Den Bosch

2, +14

 

Zaterdag 1-7-2023 > prijswinnaars Zomer-doubletten met 18 paren

1

Lies Pijnenburg & Jeanne de Graaf

Haaren

3, +18

2

Ton en Leny v Ierland

Netersel

3, +15

3

Ria en Frans Kools

Tilburg

3, +13

4

H. en J. v Casteren

Schijndel

2, +15